Jak šel čas

Jsme tři bratři a společně tvoříme Wuders. Máme chuť objevovat a postavit se výzvám, které přijdou. Jsme tu pro ty, kdo mají rádi kvalitní a designové věci. Snažíme se navrhovat nábytek tak, aby vždy vyjadřoval osobitost a představy jeho majitele. Tyto řádky byste ale nejspíš nečetli, kdyby nepřišly momenty jako...

Gogo nás potřebuje

Září 2018

Gogo nás potřebuje

Přijímáme výzvu youtubera Goga, který nás žádá o výrobu skříně. Neváháme a do jeho nového bytu mu vyrábíme produkt přesně podle jeho představ.

Nová kolekce

Srpen 2018

Nová kolekce

Konečně jsme s našimi nápady spokojení a plánujeme novou kolekci. Ladíme detaily a vyrábíme první kousky, kterým to na fotkách prostě sluší.

Potkáváme zakladatele Vasek

Červenec 2018

Potkáváme zakladatele Vasek

Naše cesty se střetávají s Vaškem Staňkem. Zjišťujeme, že toho máme víc společného, než jsme tušili. Wuders dostává nový směr.

Vašek se žení

Květen 2018

Vašek se žení

Nejstarší brácha má svatbu. Ten den necháváme pracovní povinnosti stranou a zažíváme jeden z nejkrásnějších rodinných dnů.

První kuchyň

Duben 2018

První kuchyň

Dostáváme zakázku na výrobu kuchyně. Tuto výzvu přijímáme. Z výrazů zákazníků je znát, že jsme se s tím poprali na výbornou.

Jsme komplet

Březen 2018

Jsme komplet

Nejstarší brácha Vašek opouští starou práci a začíná s námi žít sen Wuders.

Hledáme novou dílnu

Leden 2018

Hledáme novou dílnu

Prodali nám sodovkárnu. Do garáže k taťkovi by to byl krok zpátky, tak jsme si našli prostory v Hodoníně. A hned pětkrát větší!

Startujeme eshop

Červenec 2017

Startujeme eshop

Spouštíme eshop a napjatě čekáme na první objednávku. Ta přišla po měsíci a my vyrábíme první Wuders nábytek, který putoval do Uherského Hradiště.

První dílna

Březen 2017

První dílna

Zakládáme první dílnu ve staré opuštěné sodovkárně, kde se výráběla první Kofola.

Nápad jménem Wuders

Listopad 2016

Nápad jménem Wuders

První produkt vyrobený na koleni doma v garáži. Tehdy nám dal taťka jasně najevo, že výroba nábytku ano, ale ne u něho doma. Tak vzniká Wuders.