O nás

Jsme na to tři. Bráchové, kteří se rozhodli vyrábět nábytek po svém. S oblibou říkáme, že naše srdce bijí v dílnách, v kanceláři nás potkáte jen zřídkakdy. Ruku v ruce s tím jdou zásady, které jsou pro nás i náš nábytek stěžejní. Stvořili jsme Wuders a Wuders teď tvoří nás.

Rodina

je základ všeho
Dřevu nás učil rozumět náš táta. Brával nás do dílny, kam ho dřív vodil náš dědeček. Ukazoval nám, jak se ke dřevu chovat, jak ho opracovat a jak vyzdvihnout jeho přirozenost a ušlechtilost. Díky tomu víme, že dřevo je dokonalé právě ve svých nedokonalostech a odlišnostech.

Honza Herka

Wuders vnímám jako ztělesnění našeho bratrství. S klukama vyrůstám od malička a mám radost, že kráčíme životem společně. Jsme mladá firma, ale srdce Wuders tluče už spoustu let.
Wuders fotografie

Svobodná mysl

dává Wuders život
Zákazník má svou představu, my zkušenost. Právě proto jste vy, naši zákazníci, jediní, kteří nám smí do práce „kecat“. Vím totiž, že když to dáme dohromady, vznikne něco jedinečného. Děláme si věci po svém a jsme na to pyšní.

Originál

je představa, která dostala tvar
Vždycky nás rozčílí, když musíme při výběru čehokoli slevovat ze svých nároků. Vám se proto snažíme vyjít maximálně vstříc. Jste nároční a to je dobře. Není nic špatného na tom, že chcete mít doma něco, co nemá nikdo jiný.

Kvalita

a funkčnost je nadmíru důležitá
Věřte, že nepustíme zboží z dílny, dokud s ním nejsme 100% spokojení. Ručně vyrobený nábytek tak může sloužit i několik desítek let. A jestli v něco absolutně věříme, pak je to soulad kvality pečlivě vybraného dřeva a bytelnosti černého kovu.

Péče

o zákazníka neznamená jen příjmout objednávku
Může to znít jako klišé, ale každý spokojený zákazník je pro nás velká odměna. To, co děláme, děláme pro vás. Je to vaše doma a vy víte, co se vám líbí. Proto se vás snažíme do výrobního procesu maximálně zapojit. Společně dáváme krok za krokem vašim představám tvar

To je naše práce, tohle my každý den děláme.