Zakázková výroba

Nábytek na míru vyrábíme tak, aby plnil vaše přání. Koneckonců je to vaše „doma” a jenom vy víte nejlépe, co se vám líbí. Vy máte představu, my zkušenost. Proto se vás snažíme do výrobního procesu maximálně zapojit. Výsledkem je kvalitní designový nábytek, který odráží osobitost jeho majitele.
osobních údajů

Definujeme představy

Pokud si nejste vaším návrhem jistí, rádi vám pomůžeme objevit a definovat představy. Vždycky říkáme, že jsme jako gentlemani, kteří pomáhají do schodů. S námi se dostanete do pater, odkud na své představy dosáhnete. Přitom vás necháme jít po svých. Společně dáváme krok za krokem vašim představám tvar.

Dáváme svobodu

Pokud máte rádi svobodné rozhodování, tak jste na správném místě. Nechceme vytvářet jen kusy bezduchého nábytku, které slouží k odkládání věcí. Jsme tu pro ty, kdo si rádi dělají věci po svém. Pojďte s námi tvořit nábytek, který bude “váš”.

Jak naše spolupráce vypadá

1

Kvalitní nábytek bez kvalitního dřeva nevyrobíme. Pečlivě ho proto vybíráme přímo na pile. Wuders vyrábí z jasanu, smrku nebo dubu.
2

Na váš návrh sedneme a vyřešíme technické provedení. Pokud nám bude cokoliv nejasného, dáme vědět. Navrhneme použití materiálu, postup a zhmotníme vaše představy na výkres.
3

Vytvoříme objednávku a pustíme se do práce. Po celou dobu budeme v kontaktu. Klidně se za námi můžete stavit na dílnu a trochu přičichnout k práci Wuders.
4

Pošleme nábytek k vám domů. Pokud si ho u nás nechcete přímo vyzvednout, odešleme ho společností Toptrans. Nábytek je vždy pečlivě zabalený jako v bavlnce.
5

Nábytek je doma. Naše mise končí a nábytku začíná. Tady už nezbývá než si užít pocit, že “vaše doma” tvoří nábytek, který je “váš” a nemá ho nikdo jiný.
the cat
Představivosti se
meze nekladou.